Logo

Péče o pleť

Kosmetika pro všechny typy ošetření zahrnuje: Vstupní analýzu pleti, konzultaci a výběr vhodných kosmetických prostředků. Odlíčení a hluboké očištění od širokého spektra nečistot. Tonizaci pleti s unikátním složením obsahující rostliny, minerály, vitamíny, sorbety, soli a další aktivní přírodní složky. Unikátní masku s aktivovanými minerály. Krásnou relaxační masáž obličeje, krku a dekoltu zaměřenou na tok lymfy. Závěrečnou péči s jedinečnými krémy a séry vytvořené na základě biochemických a biofyzikálních vlastností mladé a stárnoucí pleti. Úpravu obočí, epilaci, popřípadě barvení oboční a řas je v ceně ošetření.


Kosmetické ošetření – systémová péče

Cena ošetření: 1260,- Kč / 90 min

V každém věku je potřeba o pleť pravidelně pečovat: hydratovat, vyživovat, přizpůsobovat péči klimatickým podmínkám a samozřejmě stavu pleti a věku. Systémovou péčí zajistíte svěžest a přirozenou krásu. Vaše pleť získá jiskru, pružnost a omlazení. Bude zdravá a plná života. лн косметика, ln cosmetika, LN cosmetics

Kosmetické ošetření s Tranbukální masáží

Cena ošetření: 1260,- Kč / 90 min

Kosmetické ošetření s Tranbukální masáží je zaměřeno na odstranění příznaků stárnutí pleti. Podporuje vyhlazení vrásek a stimuluje syntézu mladého kolagenu. Toto ošetření je určeno ženám s vysokým požadavkem na korekci obličeje. Po ošetření nastává celkové omlazení obličeje, pleť je sametově jemná a svěží. Tansbukální masáž pochází od MUDr. Sergeje Fjodoroviče Schureviče (ředitel masérské školy Manualistic Aesthetics School).


Kosmetické ošetření pro muže

Cena ošetření: 1 260- Kč/ 90 min

I o mužskou pleť je potřeba pravidelně pečovat, správně čistit a hydratovat, dobře vyživovat a přizpůsobovat péči klimatickým podmínkám. Systémovou péčí zajistíme zdravou, čistou, pěknou a dobře vypadající pleť.


Secret of Beauty - Růže Secret of Beauty - Santal Secret of Beauty - Arganový květ Secret of Beauty - Levandule

© 2015 - 2018 Petr Šauer