Logo

Proč Vermione?

Přípravek Vermione a technologie výroby je zcela nová v tom, že se podařilo vytvořit komplex vysoce účinných látek, které spolu, za normálních podmínek velmi rychle reagují a za běžných teplot se původně účinné látky během 24 hodin znehodnocují. V případě bioaktivního extraktu Vermione získaného z kalifornských žížal, bylo unikátní patentovanou technologií dosaženo stabilizace těchto látek, a to až do teplot nad 50 °C. Extrakt má velmi vysokou vstřebatelnost i na neporušené pokožce, kdy rozkládá odumřelé části pokožky, ale zdravé buňky nepoškozuje, naopak vyživuje.

V rámci provedených klinických studií v sanatoriu PROSANUM, pod vedením profesora MUDr. Františka Novotného, DrSc, byla prokázána vysoká účinnost léčby psoriáz, ekzémů, akné, oparů, novotvarů kůře, pigmentových skvrn, jizevnaté tkáně, popálenin, nehojících se a infikovaných ran (diabetické dekubity, bércové vředy.), otoky, hematomy a v neposlední řadě špatně se hojící poporodní defekty a HPV infekce. V posledních letech je bioaktivní extrakt Vermione úspěšně aplikován při léčbě hemoroidů, kdy již bylo prokázáno, že jeho účinnost je zcela srovnatelná s operačním zákrokem. Tento extrakt nabízí v rámci dalších studií a výzkumu ještě širší spektrum možností jeho využití.

Tyto krémy lze zakoupit v salónu Kosmetika spa, Kováků 8, Praha 5.


ALFA

HYDRATAČNÍ, REGENERAČNÍ A OCHRANNÝ KRÉM S BIOAKTIVNÍMI ENZYMY
Vhodný k omlazení pleti, redukci vrásek, korekci pigmentových skvrn, červené žilky, rosacea, nehtové mykózy.

Vermione ALFA urychluje regeneraci problematické pleti.
Hydratační a regenerační krém s BIOAKTIVNÍMI ENZYMY na kožní problémy s dlouhotrvajícím účinkem. Pečuje o suchou pleť, zabraňuje tvorbě vrásek a redukuje již vzniklé. Koriguje pigmentové skvrny, červené žilky a regeneruje pleť po UV záření a ozařování laserem.
Koncentrace účinné látky: 15 %
Doporučená aplikace: 1 − 2x denně
Obsah: 50 ml
Cena: 415 Kč


BETA

REGENERAČNÍ, PĚSTÍCÍ A PROMAŠŤUJÍCÍ KRÉM S BIOAKTIVNÍMI ENZYMY
Vhodný na lupénku, ekzémy, strie a celulitidu.

Vermione BETA urychluje regeneraci pokožky.
Regenerační, pěstící a promašťující krém s BIOAKTIVNÍMI ENZYMY určen pro osoby s ekzémy, lupénkou a suchou pokožkou. Pozitivně působí proti vzniku strií, celulitidy a pomerančové kůže. Dodává pokožce potřebnou pružnost a hebkost.
Koncentrace účinné látky: 8 %
Doporučená aplikace: 2 − 3x denně
Obsah: 50 ml
Cena: 395 KčSTRONG

KOREKČNÍ A REPARAČNÍ KRÉM S BIOAKTIVNÍMI ENZYMY
Vhodný na bércové vředy, hemoroidy a pooperační/poporodní jizvy a rány, otevřené rány, křečové žíly.

Vermione STRONG urychluje regeneraci kožní tkáně.
Korekční krém s BIOAKTIVNÍMI ENZYMY určený k rychlému a dlouhotrvajícímu zlep­šení stavu poškozené, či poraněné pokožky. Pečuje o pokožku se sklonem k bércovým vředům. Dále je vhodný na hemoroidy, he­matomy, pooperační jizvy a poúrazové rány.
Koncentrace účinné látky: 25 %
Doporučená aplikace: 2 − 3x denně
Obsah: 50 ml
Cena: 465 KčGEL

GEL S BIOAKTIVNÍMI ENZYMY
Vhodný na akné, opary a mykózy.

Gel je vhodný při častém výskytu oparů a na vnější pohlavní orgány při výskytu mykóz a vaginálních oparů. Pečuje o aknózní a mastnou pleť. Zklidňuje pleť a pokožku po holení. Skladujte v suchu při teplotě 8 – 25 0C. Chraňte před mrazem a sluncem.
Koncentrace účinné látky: 4 %
Doporučená aplikace: 1 – 3x denně
Obsah: 50 ml/5ml
Cena: 295 KčMILK

REGENERAČNĚ VYŽIVUJÍCÍ MLÉKO S BIOAKTIVNÍMI ENZYMY
Vhodné na strie, celulitidu, lupénku, ekzémy a k ošetření rozsáhlých ploch pokožky.

Vermione MILK urychluje regeneraci pokožky.
Snadno roztíratelné a vstřebatelné Vermione mléko je určeno pro jemnou, citlivou a namáhanou pokožku. Na pokožce vytváří účinný ochranný filtr, který ji chrání před vysycháním a dalšími nepříznivými vlivy.
Vermione mléko je vhodné nejen pro těhotné ženy proti vzniku STRIÍ, CELULITIDY a POMERANČOVÉ KŮŽE. Pozitivně působí u osob s LUPÉNKOU a EKZÉMY, kde je potřeba pečovat o rozsáhlejší plochy pokožky.
Obsažený Caffeine a vitamin B5 získaný z Panthenolu jsou nezbytnými látkami pro výměnu kmenových buněk a posílení imunity kožní tkáně. Mléko dodává pokožce dlouhotrvající pružnost a hebkost.
Koncentrace účinné látky: 5 %
Doporučená aplikace: 2 − 3x denně
Obsah: 150 ml
Cena: 695 Kč

Vermione Kosmetika Vermione Vermione Alfa Vermione Beta Vermione Strong Vermione - Gel Vermione - Milk

© 2015 - 2017 Petr Šauer